Start

Oferta

Galeria

Referencje

Kalkulator Oszczędności

Taśmy, żarówki LED

„SCANDTERM”   ul. Krakowska 147.  32-091 Michałowice   e-mail: scandterm@interia.pl    „SCANDTERM”   ul. Krakowska 147.  32-091 Michałowice   e-mail: scandterm@interia.pl    „SCANDTERM”   ul. Krakowska 147.  32-091 Michałowice   e-mail: scandterm@interia.pl    „SCANDTERM”   ul. Krakowska 147.  32-091 Michałowice   e-mail: scandterm@interia.pl    „SCANDTERM”   ul. Krakowska 147.  32-091 Michałowice   e-mail: scandterm@interia.pl    „SCANDTERM”   ul. Krakowska 147.  32-091 Michałowice   e-mail: scandterm@interia.pl   

Specjalizujemy się w produkcji przemysłowego oświetlenia w technologii LED, dysponujemy własnym supportem technicznym, który zajmuje się montażem, a także serwisem naszych lamp na terenie całego kraju.

Posiadamy zaplecze produkcyjne oraz sprzęt specjalistyczny do montażu na dużych wysokościach. Jesteśmy właścicielem autorskich projektów opraw oraz słupów ulicznych również produkujemy i projektujemy oświetlenie na indywidualne zlecenia. Realizujemy zamówienia dla gmin, firm państwowych, sektora prywatnego i publicznego, spółdzielni mieszkaniowych, placówek oświatowych, jednostek militarnych lub osób prywatnych.

Nasza zaawansowana technologia na co dzień z powodzeniem sprawdza się przy oświetlaniu ulic i dróg gminnych, hal produkcyjnych, magazynów wysokiego załadunku, sklepów, super marketów, szkół, biur itp. Jednocześnie doskonale radzi sobie w bardzo trudnych i agresywnych warunkach np. górniczo-hutniczych. W naszej ofercie mają państwo do wyboru gamę temperatur barwowych, które wykorzystujemy do produkcji według zapotrzebowania klienta.

Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym laboratorium, w którym bez przerwy testujemy najnowsze rozwiązania technologiczne dzięki czemu nasze produkty zasługują na miano bezawaryjnych. Oczywiście bez użycia laserów oraz urządzeń CNC nasze oprawy nie mogły by powstawać w obecnej formie, chcemy jednak zwrócić państwa uwagę na to iż, nasze produkty są zespalane ręcznie, a ich testy odbywają się przy udziale pracowników kontroli technicznej odpowiedzialnych za produkt gotowy.

Z pełną odpowiedzialnością możemy zapewnić, że nasze lampy są produkowane według należytego reżimu technologicznego, więc „jakość” jest nieodłącznym elementem procesu produkcji, co przełożyło się na długą listę zadowolonych klientów i coraz większym zainteresowaniem naszymi produktami. Pomimo bardzo wysokich kosztów produkcji staramy się, aby ceny oferowanych przez nas wyrobów były przystępne dla naszych odbiorców, dlatego z czystym sumieniem możemy zaoferować Państwu lampy LED, które potrafią zaoszczędzić nawet do 90% energii, świecą światłem ciągłym więc nie męczą wzroku, nie powodują zjawiska stroboskopowego, są odporne na wstrząsy i drgania, nie emitują UV, są przyjazne dla środowiska, a ich główne zalety to oszczędność i cena.

 
 

Udzielamy 3 lata gwarancji. W przypadku reklamacji nie stwarzamy niepotrzebnych problemów.

© SCANDTERM