Aspiranci

To Grupa Nieformalna młodych ludzi z tegoroczną maturzystką Natalią Trybą, współpracowniczką tygodnika Miasto i Ludzie, na czele, realizująca cykl tematycznych spotkań kulturalnych łączących w artystycznej formie: słowa, obrazy i muzykę.

A wszystko to poprzez autorskie projekty spotkań poetycko-prozatorskich, wernisaży wszelakich sztuk plastycznych oraz występów muzyków jak i kapel. Mających zasadniczo tylko jeden cel: stworzenie dla młodych lokalnych artystów – autorów, szerokiej multimedialnej platformy służącej promocji i prezentacji ich twórczości oraz talentów.

Tym razem Aspiranci organizują w ramach projektu „Doba dla kultury” wieczór muzyczno – fotograficzny poświęcony naszemu miastu pt. „Śnię o Tarnowie”.  Sen to nieodłączny element naszego życia, kojarzy się z pragnieniami i spełnianiem marzeń. Tarnów to miasto do którego wracamy, za którym częstokroć tęsknimy, dlaczego więc nie możemy o nim śnić?

 „Śnię o Tarnowie”  to przygotowywana na dzień 31 maja całonocna  prezentacja multimedialna  zdjęć przygotowanych przez mieszkańców Tarnowa – zarówno pasjonatów jak i zawodowych fotografów, ukazująca metaforyczne odzwierciedlenie snów o Tarnowie.  

Ponadto o godzinie 20.00 na tarnowskim Rynku  pod numerem  4 przed siedzibą ZPAP OT wystąpi zespół „ Melancholicy”, grający muzykę z pogranicza miejskiego folkloru, groteski i tanga.  

Jako patron medialny tego przedsięwzięcia już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta aby wraz z nami pomarzyli i  wyśnili piękny sen o Tarnowie.

Zbigniew Leszczyc Mirosławski

 

 tarnowski kurier kulturalny   tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny     tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny