FILMOWY DOROBEK AKF „SZWENK”

                     

Najbliższe spotkanie w Klubie Filmowym „Vitae Valor” odbędzie się 4 lutego, czyli jak zwykle w poniedziałek, o godz. 18 w Klubie Studenckim „Przepraszam” (Rynek 10).
Gościem wieczoru będzie TADEUSZ KONIARZ – nie tylko znany artysta fotografik i fotoreporter, ale także animator i instruktor Amatorskiego Klubu Filmowego „Szwenk”, działającego w Pałacu Młodzieży w Tarnowie od 1992 roku.
AKF „Szwenk” może poszczycić się nie tylko wieloletnim stażem, ale przede wszystkim prestiżowymi osiągnięciami w kraju oraz za granicą (łącznie ok. 170 nagród, w tym Złoty Medal UNICA – Światowej Federacji Filmów Niezależnych – przyznany w 1996 roku). Wybrane tytuły z dorobku „Szwenka” będzie można obejrzeć podczas tego wieczoru w Klubie „Przepraszam”, a także porozmawiać z Tadeuszem Koniarzem oraz członkami AKF.
Wstęp wolny.

 

                     
 

 tarnowski kurier kulturalny   tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny     tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny