Coraz bliżej do koncertu finałowego "KONTRA-TAKT 2014"!

Już tylko 16 dni pozostało do finałowego koncertu "KONTRA-TAKT 2014", który odbędzie się we czwartek 24 kwietnia w samo południe na scenie tarnowskiego teatru.

Trzy ośmioosobowe zespoły reprezentujące II, IV i V Liceum Ogólnokształcące przygotowują się od początku marca do występu pod okiem swoich trenerów - Żanety Lubery, Rafała Huszno i Sławka Ramiana.

Przypomnijmy, że główną nagrodą tegorocznego konkursu jest statuetka "KONTRA-TAKT 2014". Dodatkowo zwycięska drużyna otrzyma zaproszenie na trzygodzinną bezpłatną sesję integracyjną do "KWAZAR Bowling Club".

A w najbliższą środę 9 kwietnia po godzinie 14-tej liderzy trzech zespołów wezmą udział w audycji radiowej w radiu RDN Małopolska odpowiadając na pytania na temat przygotowań i dotychczasowych doświadczeń w pracy z tarnowskimi muzykami. Losy uczestników konkursu można również śledzić w telewizji IMAV na www.imav.tv .

Projekt "KONTRA-TAKT" jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Partnerem projektu jest Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa.

Patronat medialny nad projektem objęły telewizja IMAV, radio RDN Małopolska, portale tarnowskikurierkulturalny.pl, moscice.pl, zakochaniwtarnowie.pl oraz muzycznytarnow.pl.

 

Serdecznie pozdrawiam

Dariusz Snopkowski

www.stowarzyszeniekanon.pl

email: darek.snopkowski@gmail.com

tel. 605 221 252

 

"FAMILIJNY TRYPTYK FILMOWY"

       
    klub filmowy - archiwum 2013

 tarnowski kurier kulturalny   tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny     tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny