128 – Pomogą rozliczyć
 

 

Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO organizuje bezpłatną akcję pomocy w wypełnieniu rocznego zeznania podatkowego. To jeden z elementów akcji pozyskania 1 proc. podatku. Aby skorzystać z pomocy specjalistów należy się udać do siedziby Stowarzyszenia przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie (nad przychodnią) z kompletem dokumentów.

Dyżury odbędą się:

- w poniedziałek, 11 lutego, w godz. 15.00-17.00,

- w poniedziałek, 18 lutego, w godz. 15.00-17.00,

- w poniedziałek, 25 lutego, w godz. 15.00-17.00.

Za pieniądze podatników Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO zamierza otworzyć w tym roku Gabinet Integracji Sensorycznej. Od ubiegłego roku organizacja  znajduje się w nowej siedzibie przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie. Tym samym powiększono ofertę terapeutyczną. Obecnie dzieci korzystają z szeregu zajęć realizowanych przez pracownię EEG Biofeedback, gabinet światła, salę do gimnastyki korekcyjnej, gabinet terapii behawioralnej, gabinet logopedyczny z salą do muzykoterapii, salę do dogoterapii, salę do pedagogiki leczniczej Marii Montesorii.

Aby przekazać Stowarzyszeniu 1 proc. podatku wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000237677 i kwotę odpowiadającą jednemu procentowi zapłaconego podatku. Resztą formalności zajmie się urząd skarbowy.

 

 
 
 
 
 
 

 tarnowski kurier kulturalny   tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny     tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny