Ostatnie 6 biletów na „Deszczową piosenkę”

Klub Teatralny „Tespis”, działający w ramach portalu TKK, przy Środowiskowym Klubie Studenckim „Przepraszam” w Tarnowie (Rynek 10), organizuje wyjazd autokarowy na spektakl. Tym razem do Warszawy, do Teatru Muzycznego „Roma”, na znakomite widowisko „Deszczowa piosenka”.

„Deszczowa piosenka” to sceniczna adaptacja filmowego musicalu wszechczasów, który w 1952 roku zrealizowali w Hollywood Stanley Donen i Gene Kelly, a ten ostatni zagrał w nim główna rolę. On też śpiewa tytułowy utwór („Singin’ in the Rain”) w słynnej scenie tańca w strugach deszczu.
Rzecz cała opowiada o kulisach Hollywoodu w czasach, kiedy rodziło się kino dźwiękowe. Oglądamy losy pewnego gwiazdora oraz początkującej aktorki, a w tle – producenci, tancerze, dziennikarze, filmowcy i cała otoczka nierozerwalnie związana ze światem showbiznesu. A wszystko podane lekko, dowcipnie, z klasą. Dwie i pół godziny dobrej zabawy – murowane. I nawet nie zabraknie na scenie prawdziwej ulewy!
Wyjazd autokarem do Warszawy na „Deszczową piosenkę” odbędzie się już 27 kwietnia 2013 (sobota) o godz. 7.15 z ul. Goldhammera (róg ul. Mickiewicza, przy PWSZ) w Tarnowie. Początek przedstawienia: godz. 15. Czas trwania spektaklu: 2 godz. 30 minut. Powrót do Tarnowa: ok. godz. 23. 30. Koszt wyjazdu – 170 zł.
Zainteresowani mogą jeszcze zgłaszać chęć udziału w wyjeździe pod numerem telefonu: 608-400-124.
Mile widziani nie tylko stali uczestnicy Tespisowych wyjazdów, ale także nowe osoby zainteresowane teatrem. (JS)

 

 
 

 tarnowski kurier kulturalny   tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny     tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny