TARNÓW - MAŁOPOLSKI BIEGUN MUZYKI GOSPEL!

 

10 lat temu kilku tarnowskich muzyków-pasjonatów podjęło się wyzwania, by powołać do życia chór śpiewający muzykę gospel. Z tych pragnień, pasji i talentów powstał Gos.pl. Od tego czasu tarnowski chór  podbił serca mieszkańców Tarnowa i Małopolski stając się muzyczną wizytówką miasta i regionu. Tegoroczne, jubileuszowe koncerty Gos.pl cieszą się ogromną popularnością stale poszerzając grono słuchaczy i wielbicieli.

Z okazji 10-lecia działalności chóru Gos.pl, Stowarzyszenie KANON przygotowało Tarnowianom nie lada atrakcję. 

W niedzielę 30 czerwca w Centrum Sztuki Mościce w ramach "Wakacyjnych Spotkań Zakochanych w Tarnowie" wystąpi zespół TGD - najlepszy w Polsce zespół śpiewający muzykę pop-gospel. Podczas koncertu zaprezentuje się ponad 100 chórzystów, którzy wezmą udział w 3 - dniowych warsztatach w Tarnowie-Mościcach. Wśród nich nie zabraknie również tarnowskich muzyków i wokalistów z Gos.pl.

Niedziela, 30 czerwca godz. 18.00. Centrum Sztuki Mościce. Rezerwacja miejsc na stronie www.zakochaniwtarnowie.pl  od środy 29 maja 2013 r.

Głównym Partnerem projektu jest Grupa Azoty oraz Hotel Cristal Park. 

Partnerem medialnym jest nasz portal www.tarnowskikurierkulturalny.pl

Szczegółowe informacje na temat 3-dniowych warsztatów z TGD można znaleźć na stronie www.tgd.kdm.pl

 

 

 tarnowski kurier kulturalny   tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny     tarnowski kurier kulturalny    tarnowski kurier kulturalny